سفارش تبلیغ
صبا ویژن

تبادل لینک یا بلک لینک به صورت علمی چیت

تبادل لینک یا بلک لینک به صورت علمی چیت

تبادل لینک یا بلک لینک به صورت علمی چیت

 

 

تبادل لینک یا بلک لینک به صورت علمی چیت به نظر من? بک‌لینک یعنی لینک‌هایی که یک وب سایت دیگر سایت شما می‌دهد و یا شما با استراتژی‌های خاصی که برخی از آنها را در بخش لینک بیلدینگ یک آدم ین می‌توانید ببینید? می‌گیرید. هم اکنون این بک‌لینک ها می‌توانند از سایت‌های مرتبط و غیرمرتبط باشند و یا تاثیر مثبتی بر روی سایتتان داشته باشند و یا حتی باعث افت رتبه آن شوند.
بک‌لینک های بهتر و بد
چه بک‌لینک هایی مفید تبادل لینک اتوماتیک هستند ؟

تبادل لینک یا بلک لینک به صورت علمی چیت مگر می‌شود که لینکی ضرردار باشد؟ بله. هر روز بسیاری از سایت‌های اسپم بـه جهان می‌آیند و دریافت و ایجاد لینک‌های غیرطبیعی و اسپم نتایج بالای گوگل می‌آیند و پس پنالایز می‌شوند! بک‌لینک‌های ضرردار آنهایی هستند که از سایت‌های غیرمرتبط می باشند ? دارای تعداد لینک‌های خروجی بسیار زیادند? از سایت‌هایی IPهایی که اسپم شناخته شده‌اند می باشند ?‌ Anchor text شما را بسیار تکرار کرده ‌ اند و خودشان نیز تولید محتوا نمی‌کنند.

بک‌ لینک دقیقا چیست؟
چه چیزهایی در کیفیت یک لینک تاثیر گذار هستند ؟

Anchor text: انکر تکست? همان متن یا عبارتی است که به یک صفحه دیگر لینک می‌شود. هم اکنون چگونه تاثیر می‌گذارد؟ وقتی با عبارتی مرتبط با صفحه‌ای که می‌خواهید آن لینک بدهید? انگار سیگنال به گـوگل فرستاده‌اید که این انکرتکست این صفحه مرتبط است و گوگــل می‌تواند رتبه آن کلمه را توجه دیگر فاکتورها ارتقا دهد.

دریافت لینک از سایت‌های کشورتان: اگر سایتی زبان فارسی دارید? بهتر است لینک‌هایی که می‌گیرید از سایت‌هایی باشند که دارای دامنه .ir هستند . چون شانس شما را برای دریافت رتبه بالاتری در نتایج جست و جوی ایران ارتقا می‌دهند. ولی ممکن است باعث افزایش رتبه شما در نتایج جست‌وجوی بین‌المللی نشوند.

تعداد لینک‌های داخل صفحه: این که گـوگل بداند لینک‌های خروجی از وب سایت طبیعی هستند یا خیر? توسط فاکتورهای بسیاری معین می‌شود. اما در کل? تعداد لینک‌های خروجی از صفحه‌ای که از آن لینک می‌گیرید? نباید بسیار خیلی باشد و باید نسبت آن با محتوا حفظ شده باشد.

Relations: یکی از مسائل ی که بسیار ‌ها در آن دچار غلط می‌شوند? بحث رابطه‌های بین لینک‌هاست. لینک‌ها معین ه‌ای به نام Rel دارند که می‌توانیم آن به موتورهای جست و جو بگوییم که از Link Juice و PR juice ما چیزی برای آن صفحه ببرند یا خیر. حال ممکن است که موتورهای جست و جو رتبه آن صفحه را بـه واسطه لینکی که شما آن داده‌اید ارتقا دهند? ولی از پیج‌رنک شما چیزی برای آن صفحه نبرده باشند. در حالت عادی نیازی نیست که قطعا در لینک “rel=”substr follow را ذکر کنیم. خود لینک‌ها به صورت پیش‌فرض Dofollow می باشند . اما اگر بخواهیم آن‌ها را Nofollow کنیم? باید طبق تصویر زیر این کار را انجام دهیم:

بک‌ تبادل لینک دقیقا چیست؟

یآدم ان باشد که لیست فاکتورهای لینک خوب بـه همین‌جا ختم نمی‌شود و ممکن است گوگل ده‌ها فاکتور دیگر نیز داشته باشد.

متاسفانه چیزی که این روزها بسیار آن را می‌بینیم? افرادی هستند که فکر می‌کنند بک‌لینک در همان تبلیغات متنی که اکثرا در سایت‌های ایرانی جا افتاده است خلاصه می‌شود و هرکس که اسمی از بک‌لینک آورد? یعنی ماهیانه چند هزار تومان بدهیم تا سایتی لینک مارا در بخش تبلیغات متنی خود بگذارد! این تعریف کاملا غلط است. تبلیغات متنی یکی از روش‌های خرید بک‌لینک حساب می‌رود که از طرف گوگل کاملا مردود اعلام شده و باعث افت و پنالایز وبسایت شما نیز می‌شود. شما توصیه می‌کنم قطعا نوشته “چرا نباید بک لینک بخریم؟” را بخوانید!
بک‌لینک بد است و نباید بک لینک گرفت!

عبارت دیگری که برخی مواقع بـه گوش خورده است? غلط گرفتن مفهوم اصلی بک‌لینک است. بک‌لینک خودی خود بخش مهمی از سئو را در دست دارد. بخشی که افراد دیگر شما را توصیه می‌کنند و گوگل این توصیه ات را در نتایج جست و جوی خود تاثیر می‌دهد تا سایت شما رتبه بهتر ی داشته باشد. نیز اکنون چگونه می‌توان گفت که بک‌لینک بد است؟ با این ماجرا موافقم که بک‌لینک غیرطبیعی بد است? اما تمام بک‌لینک‌ها هم که بد نیستند!